בתגובה לכתבה מעוגלות: האם צריך בגדי היריון? , שפורסמה באתר NRG
יריד הוד והדר לבושה

הוד והדר לבושה - יריד מעצבים לנשים בלבד

היריד יתקיים בבנייני האומה בירושלים ויציג מבחר פריטים ואקססוריז אופנתיים ב- 70%-20% הנחה. הכניסה לנשים בלבד

יריד הוד והדר לבושה | מידע משלים
יום ראשון 27 פברואר 2011, 05:47

בעקבות ההצלחה בפעמים הקודמות, חוזר אלינו לקראת הפסח "הוד והדר לבושה" - יריד המעצבים לאישה הדתית  עם 50 מעצבים מובילים תחת קורת גג אחת שמציעים מענה מלא לאישה הדתית שזקוקה לפריטים אופנתיים בביגוד ובאקססוריז. הפריטים מוצעים בהנחות נדיבות של בין 70%-20%. בין השמות הגדולים שצפויים להציג ביריד: ענת גילר, אלייה, אנה מאייר, פשוט ולבן, גודי, בת מלך, הוונלי, איריסים, שרית שרף. ובנישת הכובעים והמטפחות: צפצולה אילת לוין, כובעי מישמש, סטודיונית ועוד רבים וטובים.

 

יריד הוד והדר לבושה

 

יריד "הוד והדר לבושה" נחשב ליריד המבוקש ביותר בקרב נשות המגזר הדתי על כל גווניו. במסגרת היריד, שפתוח לנשים בלבד (למעט מתחם קפה מיוחד לגברים), יכולות הנשים למדוד במקום את הפריטים, וליהנות מקניית מתנות לחג במחירים אטרקטיביםבזכות דוכנים מגוונים שיוצבו באולם, כמו: מתנות לחג, כיפות, כיסויי ראש ייחודים ואופנתיים, אריזות שי מיוחדות ועוד.

 

יריד הוד והדר לבושה

 

נורית כהן, מיוזמות יריד "הוד והדר לבושה": "לאור ההצלחה המטאורית של הירידים הקודמים, אנו ממשיכות לנצל את ההיערכות לחגים בכדי לאפשר לנשים הדתיות ליהנות ממחירים מיוחדים על כל פריטי הביגוד ואקססוריז הנדרשים. גם השנה נציג הנחות מפנקות של בין 70%-20% אחוזים, עם השתתפות של מיטב המעצבות בארץ המציגות קולקציות מגוונות ועכשוויות, ואנו שמחים להציע למבקרות ליהנות מחלל תצוגה נרחב יותר, המאפשר מדידה נוחה של הפריטים שעוצבו בהרבה אהבה".

 

יריד הוד והדר לבושה

 

"הוד והדר לבושה" | יריד מעצבים לאישה הדתית

23/24/25 במרץ 2011, בנייני האומה, ירושלים

שעות פעילותיום רביעי 14:00-23:00, יום חמישי 10:00-23:00, יום שישי 09:00-13:30

מחיר כניסה - 15 ₪ בלבד

 
אולי תתעניינו גם בתכנים האלה:
 
על מנת לעזור לנו לספק תכנים בעלי ערך עבורך, אנא דרג את התוכן שקראת:
 
© Relevanti.com - All rights reserved 2010-2017   |   מה זה רלוונטי?